Bobytė yra ilgai mūsų mintyse gyvenusi svajonė ir svarbus šeimos projektas.

Pirmuosius žingsnius pradėjo močiutė Virginija, kuri turėjo gerą skonį ir mums buvo tikra stiliaus ikona. Ji buvo mūsų didžiausia įkvepėja, jos dėka iš kartos į kartą keliavo stiliaus pojūtis, mada ir moteriškumas. Todėl nusprendusios įgyvendinti savo nuosavą verslą, mes – mama Jolanta ir dukra Gabija – net nesudvejojome, jog tai bus moteriškų drabužių parduotuvė.

Atsidarius Bobytei, dirbdamos ir nuoširdžiai bendraudamos su savo klientėmis, supratome, kad jos pasitiki ir naudojasi mūsų stiliaus patarimais.

Dauguma klausia, kaip išdrįsti apsivilkti tam tikrus drabužius, kaip juos pritaikyti pagal savo figūros tipą ir derinti tarpusavyje. Kai kurios galbūt net svajoja pakeisti savo stilių, bet jaučiasi lyg neturėtų tam pakankamai žinių arba bijo palikti savo komforto zoną. Tai buvo viena iš priežasčių, kuri pastūmėjo mus įgyvendinti dar vieną projektą ir įkurti „Stiliaus namus“. Čia rasite madingus ir stilingus drabužių derinius, kurie padės kiekvienai atrasti sau tinkantį ir, svarbiausia, patinkantį stilių.

Kviečiame visas užsukti į mūsų svetainę, kurioje prisidėsime prie to, jog taptumėte išskirtinėmis, pastebėtomis, jaustumėtės patogiai ir, žinoma, patiktumėte pačios sau.